2020-04-08 17:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

LUX Wiertło do konfirmatów śr. 4,5 mm

Nr produktu: 5486733
  • Umożliwia wpuszczanie śrub na równo ze skręcaną powierzchnią
  • Do drewna i tworzyw sztucznych
Opis produktu
34,99
34,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5486733

Cechy

LUX Wiertło do konfirmatów o średnicy 4,5 mm jest wykonane z wysokiej jakości stali narzędziowej. Służy do wiercenia otworów dla metalowych wkrętów meblarskich, które wykorzystywane są do łączenia ze sobą pod kątem prostym płyt meblowych drewnianych lub wiórowych. Nie można w ich przypadku stosować normalnych wierteł, ponieważ konfirmaty mają specjalną kryzę. Wiertło dla konfirmantów ma swoją charakterystyczną budowę, która umożliwia skuteczne działanie.

Zastosowanie

Wiertło do konfirmantów dedykowane jest tylko i wyłącznie dla konfirmantów o średnicy 4,5 mm. Jego użycie umożliwi wpuszczanie wkrętów na równo ze skręcaną powierzchnią. Wiertło do konfirmantów LUX-TOOLS ma zastosowanie przede wszystkim w zakładach meblarskich, może być także wykorzystywane przez majsterkowiczów.

Zalety

Wiertła do konfirmatów to specyficzny rodzaj wierteł. Ze względu na wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie, zakup wiertła tego typu jest inwestycją na dłuższy czas. Propozycja firmy Lux Tools to pewność optymalnego wiercenia oraz doskonałego dopasowania otworów pod konfirmaty o średnicy 4,5 mm.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Średnica:4,5 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:27g
Wysokość:8,0cm
Szerokość:10mm
Głębokość / Grubość:10mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry