2020-02-27 03:30


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

CMI Ostrzałka do wierteł 95 W

Nr produktu: 6187553
  • Moc: 95 W
  • Do ostrzenia wierteł od 3 mm do 12 mm
  • Głowica ze skalą w mm i calach
Opis produktu
66,99
66,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6187553

Cechy

Ostrzałka do wierteł to rzecz niezbędna wszędzie tam, gdzie często używa się wiertarki lub wkrętarki. Jest wykonana z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Jej wyprofilowana obudowa pozwala na wygodne oparcie ostrzałki na stole lub trzymanie jej w ręce. Dzięki temu można korzystać z niej zarówno w warsztacie, jak i dorywczo, podczas pracy.

Zastosowanie

Ostrzałka do wierteł ma za zadanie przywrócić pełną sprawność zużytym, stępiałym wiertłom. Wyposażona jest w utwardzaną tarczę ostrzącą i dopasowane otwory, umożliwiające optymalne ostrzenie wierteł o średnicy od 3 mm do 12 mm. Posiada głowicę z czytelną skalą w milimetrach i w calach. Automatyczne ostrzenie wierteł odbywa się pod odpowiednim kątem, gwarantując doskonały efekt.

Zalety

Dzięki zastosowaniu ostrzałki wiertarka akumulatorowa, udarowa czy też wiertarko-wkrętarka będą w stanie wykorzystać pełnię swoich możliwości. Optymalnie wyostrzone wiertła to element decydujący o jakości pracy, a dzięki temu urządzeniu wiertła zawsze będą w idealnym stanie. Ponadto ostrzałka do wierteł charakteryzuje się prostą obsługą, wysoką jakością wykonania i bezawaryjnością. Wszystko to sprawia, ze jest inwestycją wręcz niezbędną dla firm remontowych, warsztatów oraz majsterkowiczów często korzystających z elektronarzędzi.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,05 kg
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
9,5 cm
Głębokość / Grubość:
21,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry