2021-03-09 11:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Celma Wiertarka udarowa 2-biegowa PRCz13GEO 950 W

Nr produktu: 3248127

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Wiertarki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3248127

Cechy

Mocna wiertarka udarowa Celma o mocy 950 W to wszechstronne, dwubiegowe elektronarzędzie. Lekka konstrukcja, estetyczny wygląd i wielofunkcyjność to cechy, które sprawiają, że wiertarka ta jest pożądanym narzędziem w warsztacie każdego majsterkowicza. Celma PRCz 13GEO posiada ogranicznik głębokości wiercenia oraz w elektroniczną regulację prędkości obrotowej, co umożliwia precyzyjną pracę z szybkością dostosowaną do rodzaju powierzchni.
Prędkość obrotowa biegu jałowego:
- na I biegu 0-1000/min
-na II biegu 0-2800/min.
Maksymalna częstotliwość udarów:
- na I biegu 17600/min.
- na II biegu 44800/min.

Zastosowanie

Wiertarka Celma służy do wiercenia w takich materiałach, jak: metal, drewno i materiały drewnopochodne, tworzywa sztuczne oraz materiały budowlane.
Na tym nie koniec zastosowań wiertaki. PRCz 13GEO może być wykorzystana także do wkręcania, wykręcania wkrętów i śrub o maksymalnej średnicy 6mm.

Zalety

Wiertarka udarowa Celma jest niezwykle wygodna w obsłudze. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 16 mm, w metalu jest to 10 mm. Wysoka jakość urządzenia w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawiają, że produkt Celma sprawdza się zarówno podczas większych remontów, jak i przydomowego majsterkowania. Niska waga, 3,6 kg pozwala na dłuższą pracę bez większego zmeczenia.Klientowi przysługuje 3 letnia gwarancja na produkt po zarejestrowaniu na stronie: www.celma.com.pl. Niezależnie czy jest to zakup na paragon czy też na fakturę.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Prędkość obrotowa biegu jałowego:0 - 1100/min
Liczba uderzeń:0 - 17.600/0 - 48.000/min
Max. średnica wiercenia w betonie:10 mm
Max. średnica wiercenia w metalu:16 mm
liczba biegów:2
Uchwyt wiertarski:Kluczykowy
waga:3,6 kg

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry