Einhell Wiertarka stołowa TC-BD500
Nr produktu: 6966311Opis produktu
Nr produktu: 6966311
Wiertarka stołowa TC-BD500 marki Einhell
Urządzenie przeznaczone do wiercenia otworów w metalu, tworzywach sztucznych, drewnie oraz podobnych materiałach.
Urządzenie wyposażone jest w uchwyt wiertarski przeznaczony do mocowania wierteł i narzędzi z częściami chwytowymi w kształcie walca i o średnicy chwytu od 1,5 do 13 mm. Ponadto, można stosować również narzędzia z chwytem stożkowym.
Wiertarka posiada ogranicznik głębokości wiercenia - wrzeciono wiertarki ma obracany pierścień ze skalą do regulacji głębokości wiercenia.
Możliwa jest również regulacja nachylenia i wysokości stołu wiertarskiego.
Dane techniczne:
Znamionowe napięcie zasilające: 230-240V ~ 50 Hz
Moc znamionowa: S1 350 W - S6 40% 500 W
Liczba obrotów silnika: 1480 obr./min
Prędkość obrotowa na wyjściu: 300 - 2410 obr./min
Gniazdo uchwytu wiertarskiego: B 16
Zębaty uchwyt wiertarski: Ø 1,5-13 mm
Wysięg: 115 mm
Wymiary stołu wiertarskiego: 170 x 170 mm
Regulacja kąta stołu: 45° / 0° / 45°
Głębokość wiercenia: 50 mm
Średnica kolumny: 46 mm
Wysokość: 620 mm
Powierzchnia podstawy: 200 x 315 mm
Waga: ok. 15 kg
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825649925
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Moc: | 350 W |
| Typ uchwytu wiertarskiego / mocowanie: | B16 |
| Walizka/ torba: | Bez przechowywania |
| Akcesoriami: | Bez akcesoriów |
| Regulacją prędkości obrotowej: | Z regulacją prędkości obrotowej |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 14,0 kg |
| Wysokość: | 49,5 cm |
| Szerokość: | 42,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 26,0 cm |






