2021-05-06 00:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Delta Gartenholz Wiata garażowa 300 cm x 500 cm wys.: 210 cm słupki 9 cm x 9 cm

Nr produktu: 5105606

  • Wymiary: 300 cm x 500 cm. Słupy o przekroju: 9 cm x 9 cm
  • Impregnowana ciśnieniowo
  • Zadaszenie z płyt trapezowych PVC
Opis produktu
1 049,00
1 049,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 2 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5105606

Wiata garażowa Delta Gartenholz jest wykonana z dwóch rodzajów elementów konstrukcyjnych. Podstawa to sześć słupów 9 cm x 9 cm x 210 cm z kantówki ciętej krzyżowo i z okuciami. Na podstawę nakłada się zadaszenie z przezroczystych płyt trapezowych PVC. Elementy wiaty zaimpregnowano ciśnieniowo, co zapewnia im trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, szkodliwych grzybów oraz owadów.

Zastosowanie

Wiata świetnie to dobre zabezpieczenie dla samochodu, który znajduje na terenie prywatnej posesji lub np. wspólnoty mieszkaniowej. Chroni go przed deszczem, zabrudzeniami przez ptaki i podobnymi zanieczyszczeniami. Podczas upalnych miesięcy wiata drewniana osłania skutecznie przed słońcem i nagrzaniem samochodu wewnątrz. Podobnie jak inne wiaty garażowe, nie wymaga ona zasilania (nie ma tu bramy, więc napęd do niej nie jest potrzebny), dlatego można ją postawić dosłownie wszędzie.

Zalety

Wiata na auto doskonale sprawdza się podczas lata oraz deszczowych miesięcy. W tym okresie często jest stosowana jako alternatywa dla garażu. Liczą się także koszty-wiata sprawia, że nie jest potrzebny garaż, brama segmentowa ani brama uchylna, których ceny są znacznie większe. Dlatego wiata samochodowa to popularny wybór wśród osób, które nie chcą przepłacać. Jej istotną zaletą jest także bardzo łatwy montaż.

Wymiary i waga (netto):
Waga:235,0 kg
Wysokość:2,18 m
Szerokość:3,00 m
Głębokość / Grubość:5,00 m

Arkusze danych produktowych

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry