Cellfast Wąż ogrodowy SMART ATS 19 mm (3/4") 25 m
Nr produktu: 6064232Opis produktu
Nr produktu: 6064232
Wąż ogrodowy Cellfast Smart ATS 19 mm (3/4") o długości 25 m umożliwia wygodne nawadnianie trawników, rabatek oraz ogrodu.
Dzięki trzem warstwom oraz trykotowemu oplotowi z poliestrowej przędzy najwyższej jakości jest niezwykle wytrzymały i elastyczny. Wąż umożliwia komfortowe, przebiegające bez zakłóceń użytkowanie: jest odporny na powstawanie supłów, które blokują strumień wody. Średnica węża: 19 mm.
Dane wytwórcy
CELL-FAST S.J.
Grabskiego 31
37450 STALOWA WOLA
office@cellfast.com.pl
5901828859472
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj tkaniny: | oplot trykotowy |
| Maksymalne ciśnienie: | 25 bar |
| Średnica wewnętrzna (mm): | 19 mm |
| Min._długość (m): | 25 m |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,3 kg |
| Wysokość: | 13,0 cm |
| Szerokość: | 38,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 38,0 cm |








