2018-03-25 03:46
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Koło Miska WC Nova Pro wisząca RimfreeArt.Nr. 6177158

  • Z wysokiej jakości ceramiki
  • Bezrantowa
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6177158

Cechy

Miska WC Nova Pro Rimfree produkcji renomowanej marki Koło jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki, co zapewnia trwałość i gwarantuje niezmienny wygląd przez lata. Jest to model wiszący bez wewnętrznego kołnierza. Zastosowanie technologii Rimfree eliminuje problem z zanieczyszczeniami gromadzącymi się pod kołnierzem, a specjalna konstrukcja dyszy spłukującej i miski zapewnia wysoki poziom higieny i czystości.

Zastosowanie

Rimfree Nova Pro stanowi estetyczny i funkcjonalny element wyposażenia każdej łazienki. Przeznaczona jest do kompletowania z deską sedesową. Doskonale nadaje się do łazienek hotelowych, publicznych, ekologicznych, a także znajdujących w ośrodkach rekreacyjnych czy szpitalnych. Wyprodukowana przez Koło Rimfree Nova Pro może być również z powodzeniem stosowana w mieszkaniach i domach prywatnych.

Zalety

Dzięki wykonaniu z doskonałego materiału Rimfree Nova Pro daje gwarancję długotrwałej eksploatacji. Miska jest częścią kolekcji, w skład której wchodzą także inne elementy wyposażenia łazienki, jak umywalki, postumenty czy stelaże podtynkowe. Wszystkie sygnowane przez Koło produkty łączy wysoka jakość oraz to, że są dostępne w niezwykle przystępnych cenach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
muszle WC
typ:
wiszące
odpływ:
poziomy

Wymiary i waga (netto):

Waga:
18,5 kg
Wysokość:
33,2 cm
Szerokość:
35,0 cm
Głębokość / Grubość:
53,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry