2018-01-24 12:43
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Wałek do odcinania krawędzi ścian 10 cmArt.Nr. 1370428

 • Idealny do precyzyjnego malowania krawędzi
 • Zabezpieczenie przed kapaniem
Opis produktu
52,99
52,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

14 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1370428

Wałek do odcinania krawędzi, 10 cm, LUX-TOOLS.
Wałek wyposażony jest w szczoteczkę na ramieniu, umożliwiającą bardzo precyzyjne nanoszenie farby wzdłuż krawędzi (np. przy podłodze).
Wałek posiada poszycie z poliamidu (nylonu) o dużej gęstości przypominającej owczą wełnę, z runem o wysokości 4 mm. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą odpornością na rozpuszczalniki. Może być stosowany do wszystkich rodzajów farb nieścieralnych.
Wyposażony jest w uchwyt z rękojeścią z tworzywa sztucznego i systemem mocowania na wcisk Easy Click, pozwalającym na szybki montaż na trzonkach teleskopowych LUX-TOOLS oraz na większości typowych trzonków przedłużających innych producentów. Rękojeść ma również otwór, umożliwiający zawieszenie wałka.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rozmiar:
10 cm
rodzaj:
wałki z rączką

Wymiary i waga (netto):

Waga:
175 g
Wysokość:
32,5 cm
Szerokość:
13,5 cm
Głębokość / Grubość:
4,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 2 z 5
 • 5(0)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(2)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
2

Oles (2017-10-10)

Błąd w opisie który dużo zmienia

Co mi się podoba: Potrzeba trochę wprawy i można malować bez taśmy

Co mi się nie podoba: W opisie jest runo 4mm a ma z 10m.

Co do samej rączki nie ma się do czego przyczepic. Jednak tragedia jeśli chodzi o sam walek. Jest błąd w opisie który potrafi napsuć krwi jeśli i ktoś kupi nie wiedząc że ma 10mm runa i pozostawia inna strukturę farby niż wałki z krótszym włosiem które się najczęściej stosuje. Można oczywiście całe ściany pomalować wełniakiem kupując duży wałek z długim włosiem, ale i one strasznie chlapią. Do tego taka długość runa jest wymagana żeby prawidłowo prowadzić szczoteczkę odcinającą więc trzeba kupować takie same wkłady wałki a tej samej firmy to 28zł za wałek 10cm. Jak ktoś nim maluje pierwszy raz radzę potrenować na ścianie która potem.i tak.ma się malować i po każdym maczaniu wałka wycierać szczoteczkę, bo zbiera się na niej farba. Ogólnie zakup średni, ale jak już zapłaciłem 45 zł za wałek to musiałem go użyć.

0 lub

2

Oles (2017-10-10)

Błąd w opisie który dużo zmienia

Co mi się podoba: Potrzeba trochę wprawy i można malować bez taśmy

Co mi się nie podoba: W opisie jest runo 4mm a ma z 10m.

Co do samej rączki nie ma się do czego przyczepic. Jednak tragedia jeśli chodzi o sam walek. Jest błąd w opisie który potrafi napsuć krwi jeśli i ktoś kupi nie wiedząc że ma 10mm runa i pozostawia inna strukturę farby niż wałki z krótszym włosiem które się najczęściej stosuje. Można oczywiście całe ściany pomalować wełniakiem kupując duży wałek z długim włosiem, ale i one strasznie chlapią. Do tego taka długość runa jest wymagana żeby prawidłowo prowadzić szczoteczkę odcinającą więc trzeba kupować takie same wkłady wałki (tej samej firmy to 28zł za wałek 10cm!!). Jak ktoś nim maluje pierwszy raz radzę potrenować na ścianie która potem.i tak.ma się malować i po każdym maczaniu wałka wycierać szczoteczkę, bo zbiera się na niej farba. Ogólnie zakup średni, ale jak już zapłaciłem 45 zł za wałek to musiałem go użyć.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Sprawdź dostępność w markecie
 • Szeroki wybór produktów
do góry