2021-04-11 00:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Taśma uszczelniająca do połączeń gwintowanych teflonowa 15m x 19mm

Nr produktu: 5793807

  • Do stosowania przy łączeniu połączeń gwintowanych
  • Grubość: 0,2 mm
Opis produktu
13,99
13,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

76 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 5793807

Cechy

Taśma teflonowa produkcji renomowanej firmy Invena charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na wysoką temperaturę. Jest łatwa do zastosowania i bardzo wydajna. Jej grubość to zaledwie 0,2 mm przy szerokości 19 mm. Teflon nie wchodzi w reakcję z wodą i nie zmieniajej smaku. Ciśnienie panujące w instalacji nie powinno przekraczać 15 bar.

Zastosowanie

Taśma teflonowa jest stosowana do uszczelniania połączeń gwintowych w instalacjach sieci wodociągowych. Przed jej założeniem trzeba bardzo dokładnie oczyścić gwint z resztek wiórów, piasku i innych zanieczyszczeń. Należy pamiętać, aby podczas skręcania nie cofać łącznika (np. w celu poprawy ustawienia). Takie działanie może spowodować przerwanie taśmy teflonowej, a co za tym idzie - rozszczelnienie złącza.

Zalety

Uszczelnianie taśmą teflonową to gwarancja wydajnej instalacji wodociągowej. Należy pamiętać, aby zawsze nawijać ją zgodnie z kierunkiem wkręcania łącznika, mocno wciskając w rowki gwintu na rurce. Taśma wyprodukowana jest w zgodzie z normą PN-EN-751-3:2005. Dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Do instalacji polecane są przedłużki GW/GZ tego samego producenta.

Wymiary i waga (netto):
Waga:37 g
Wysokość:2,5 cm
Szerokość:7,5 cm
Głębokość / Grubość:7,5 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry