2020-04-01 17:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX-Tools Narzędzie wielofunkcyjne MFW 250 W

Nr produktu: 2665560
  • Do szlifowania i cięcia drewna o mocy 300 W
  • Z ergonomicznym miękkim uchwytem dla niemęczącej pracy
  • W zestawie przystawki: do szlifowania i cięcia
Opis produktu
189,00
189,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2665560

Narzędzie wielofunkcyjne LUX-TOOLS MFW-250 B to wszechstronne narzędzie do szlifowania, piłowania i cięcia różnych materiałów. Wspiera entuzjastów majsterkowania w szerokim zakresie zastosowań w obróbce drewna i metalu. Moc wynosi 300 W i oferuje prędkość od 11 000 / min (obroty) do 20 000 / min (obroty). Wysokiej jakości system szybkiego mocowania, który można obsługiwać bez użycia narzędzi, służy do szybkiego mocowania różnych narzędzi.
Przyjemny, ergonomiczny uchwyt, który ułatwia pracę, zapewnia wysoki poziom wygody obsługi: możesz wygodnie wyrównać i obsługiwać urządzenie obiema rękami. Zintegrowane i jasne światło LED zapewnia kompleksowe oświetlenie miejsca pracy. W zależności od zastosowania prędkość można również indywidualnie wybrać z sześciu poziomów za pomocą pokrętła.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry