2020-11-27 22:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Multinarzędzie GOP 30-28 300 W

Nr produktu: 2513166

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Urządzenia wielofunkcyjne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2513166

Multinarzędzie GOP 30-28, marki Bosch o mocy nominalnej 300 W. To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, niezastąpione przy wszelkich pracach instalacyjno-remontowych. Przeznaczone do: cięcia, piłowania, frezowania, szlifowania czy oczyszczania powierzchni. Ułatwi każdemu szybkie i bezwysiłkowe wykonanie prac. Dzięki funkcji oscylacji i wydajnemu silnikowi o mocy 300 W, urządzenie jest precyzyjne i wielofunkcyjne. Posiada uniwersalny uchwyt narzędziowy ze śrubą, co zapewnia szybką i nieskomplikowaną wymianę wszystkich narzędzi. Niewątpliwą zaletą multinarzędzia jest to, że osprzęt można zamontować pod różnymi kątami, co pozwala na wygodne operowanie nawet w trudno dostępnych miejscach, np. blisko krawędzi. Optymalna ergonomia, kompaktowa obudowa i miękka rękojeść zapewniają elastyczność, bezpieczeństwo i komfort podczas pracy.

*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty .
Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.
Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Pobierz kartę gwarancyjną

Wymiary i waga (netto):
Waga:2,00 kg
Wysokość:11,5 cm
Szerokość:34,5 cm
Głębokość / Grubość:43,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry