2016-12-08 21:28
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Multi narzędzie PMF 190E 190WArt.Nr. 5856356

  • Płynna regulacja prędkości oscylacyjnej
  • Uniwersalny uchwyt narzędziowy ze śrubą do szybkiej wymiany osprzętu
  • Możliwość podłączenia odkurzacza do bezpyłowej pracy
Opis produktu
395,00
395,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5856356

Multi narzędzie PMF, marki Bosch o mocy nominalnej 190 W. To wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne, umożliwia: cięcie, piłowanie, frezowanie, szlifowanie czy oczyszczanie powierzchni, jest po prostu niezastąpione przy wszelkich pracach remontowych. Ułatwi każdemu majsterkowiczowi szybkie i bezwysiłkowe wykonanie tysiąca drobnych prac. Dzięki funkcji oscylacji i wydajnemu silnikowi 190 E, urządzenie jest precyzyjne i wielofunkcyjne. Posiada uniwersalny uchwyt narzędziowy ze śrubą, co zapewnia szybką i nieskomplikowaną wymianę wszystkich narzędzi. Parametry pracy urządzenia można bardzo łatwo dostosować do właściwości danego materiału za pomocą pokrętła nastawczego, które umożliwia płynne sterowanie prędkością oscylacyjną. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest to, że można montować go pod różnymi kątami, a dzięki temu swobodnie używać do pracy, nawet w trudno dostępnych miejscach np. blisko krawędzi. Optymalna ergonomia, kompaktowa obudowa i miękka rękojeść zapewniają elastyczność, bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Możliwość podłączenia odkurzacza do pracy na sucho lub na mokro, albo odkurzacza przemysłowego umożliwia bezpyłową pracę.
3 lata gwarancji.

Dane produktu
napięcie:230 V
moc:190 W
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,25 kg
Wysokość:9,0 cm
Szerokość:26,5 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry