2019-06-19 05:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Marolex Opryskiwacz plecakowy RX12 akumulatorowy 12 V

Nr produktu: 2480705
  • Akumulator żelowy 2,7 Ah
  • Ergonomiczny stelaż z wysokiej jakości materiałów
  • Potrójny system filtracyjny
Opis produktu
949,00
949,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2480705

Opryskiwacz plecakowy RX12, akumulatorowy, 12 V, marki Marolex.
Opryskiwacz przeznaczony jest do opryskiwania, nawożenia lub nawadniania. Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego, urządzenie nie wymaga ręcznego dopompowywania ciśnienia. Świetnie sprawdza się w ogrodach, szklarniach, szkółkach, leśnictwie. Efektywność pracy zwiększa ergonomiczny stelaż z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć.
Opryskiwacz wyposażony jest w potrójny system filtracji cieczy od sitka wlewowego, przez sitko na końcu rurki zasysającej, do filtra w rączce lancy. Zastosowanie takiej liczby filtrów znacznie ogranicza ryzyko uszkodzenia urządzenia zanieczyszczeniami w dozowanej cieczy.
Opryskiwacz plecakowy RX12 wyposażony jest w 12 V silnik, akumulator żelowy o pojemności 7200 mAh, dzięki któremu przybliżony czas pracy wynosi do 6 godzin. Nad bezpieczeństwem urządzenia czuwa mikroprocesorowy układ wraz z ostrzegaczem dźwiękowym.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
8,2 kg
Wysokość:
64,0 cm
Szerokość:
34,0 cm
Głębokość / Grubość:
24,0 cm

Dodatkowe informacje

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry