2020-12-05 23:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Plecakowy opryskiwacz tłokowy 12 l

Nr produktu: 6330302
  • Wszechstronny i łatwy w użyciu
  • Bezstopniowo regulowany rodzaj natrysku, wskaźnik poziomu i zawór nadmiarowy ciśnienia
  • Regulacja ciśnienia
Opis produktu
149,00
149,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6330302

Opryskiwacz tłokowy LUX-TOOLS Professional 12 l wykonany z polietylenu może być stosowany w uniwersalny i wygodny sposób, na przykład do podlewania lub opryskiwania herbicydami, insektycydami i fungicydami. Ma kątową, płynnie regulowaną dyszę, za pomocą której można indywidualnie regulować rodzaj strumienia.

Na korpusie opryskiwacza znajduje się zawór bezpieczeństwa i wskaźnik poziomu. Jest wyposażony w pasek na ramię i wysuwaną lancę. Lancę można przedłużyć z 70 cm na 110 cm za pomocą łącznika.

Długość węża wynosi 1,2 m. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 3 bary (maksymalna tolerancja ciśnienia), a objętość robocza wynosi 12 l. Pojemność wynosi 14,5 l.

Obecne normy DIN EN ISO 19932-1 i 2 dotyczą opryskiwacza ciśnieniowego. W zakresie dostawy znajduje się regulator ciśnienia, który można przymocować do rączki.

Wymiary i waga (netto):
Waga:3,41 kg
Wysokość:52,2 cm
Szerokość:39,0 cm
Głębokość / Grubość:15,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry