2019-08-19 18:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lider Opryskiwacz spalinowy YOS314

Nr produktu: 6302137
  • Pojemnik 14 l
  • Możliwość oprysku proszkowego
  • Maksymalny wyrzut: 12 m
Opis produktu
449,00 zł Oszczędzasz 50 zł
399,00
399,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6302137

Cechy

Opryskiwacz spalinowy renomowanej firmy Lider to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zasilany jest on wydajnym silnikiem dwusuwowym o mocy 2,9 KM, który zapewnia mu wyrzut na odległość nawet 12 m. Preparaty przechowywane są w pojemniku o pojemności 14 l, co pozwala na dłuższą pracę bez konieczności częstego przerywania jej w celu napełnienia zbiornika.

Zastosowanie

Spalinowy opryskiwacz plecakowy jest stosowany do wykonywania oprysków w ogrodzie, w sadzie, w szklarniach, w szkółkach czy też na uprawach rolnych. Posiada on możliwość oprysku proszkowego. Ze względu na daleki wyrzut, spalinowy opryskiwacz doskonale sprawdza się na większych obszarach. Opryskiwacz spalinowy plecakowy to pomoc zarówno dla osób prywatnych, jak i przy uprawach na szerszą skalę, prowadzonych przez profesjonalne firmy.

Zalety

Opryskiwacz plecakowy spalinowy marki Lider jest ergonomiczny, co znacznie ułatwia jego używanie. Waży on również stosunkowo niewiele, dzięki czemu może być noszony w formie plecaka przez dłuższy czas. Dużą zaletą tego opryskiwacza jest jego wysoka wydajność przy niewygórowanej cenie. Podczas pracy przydadzą się maska do ochrony dróg oddechowych oraz rękawice ochronne.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
10,0 kg
Wysokość:
69,0 cm
Szerokość:
50,0 cm
Głębokość / Grubość:
42,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry