2020-11-30 18:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Lider Opryskiwacz spalinowy YOS314

Nr produktu: 6302137
  • Pojemnik 14 l
  • Możliwość oprysku proszkowego
  • Maksymalny wyrzut: 12 m
Opis produktu
 
499,00
499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 6302137

Cechy

Opryskiwacz spalinowy renomowanej firmy Lider to produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów. Zasilany jest on wydajnym silnikiem dwusuwowym o mocy 2,9 KM, który zapewnia mu wyrzut na odległość nawet 12 m. Preparaty przechowywane są w pojemniku o pojemności 14 l, co pozwala na dłuższą pracę bez konieczności częstego przerywania jej w celu napełnienia zbiornika.

Zastosowanie

Spalinowy opryskiwacz plecakowy jest stosowany do wykonywania oprysków w ogrodzie, w sadzie, w szklarniach, w szkółkach czy też na uprawach rolnych. Posiada on możliwość oprysku proszkowego. Ze względu na daleki wyrzut, spalinowy opryskiwacz doskonale sprawdza się na większych obszarach. Opryskiwacz spalinowy plecakowy to pomoc zarówno dla osób prywatnych, jak i przy uprawach na szerszą skalę, prowadzonych przez profesjonalne firmy.

Zalety

Opryskiwacz plecakowy spalinowy marki Lider jest ergonomiczny, co znacznie ułatwia jego używanie. Waży on również stosunkowo niewiele, dzięki czemu może być noszony w formie plecaka przez dłuższy czas. Dużą zaletą tego opryskiwacza jest jego wysoka wydajność przy niewygórowanej cenie. Podczas pracy przydadzą się maska do ochrony dróg oddechowych oraz rękawice ochronne.

Wymiary i waga (netto):
Waga:10,0 kg
Wysokość:69,0 cm
Szerokość:50,0 cm
Głębokość / Grubość:42,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry