2021-04-17 14:22


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Roca Umywalka Gap 50 cm x 42 cm x 17 cm

Nr produktu: 5634803

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Umywalki nablatowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5634803

Cechy

Umywalka Gap, wyprodukowana przez renomowaną firmę Roca z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, posiada symetrycznie umieszczony otwór umożliwiający montaż baterii. Dzięki materiałowi wykonania stanowi gwarancję komfortu użytkowania oraz estetycznego wyglądu sprzętu przez długie lata. Umywalka Roca Gap 50 przeznaczona jest do montażu ściennego lub na blacie.

Zastosowanie

Umywalka Gap to niezbędny element wyposażenia łazienki osób ceniących ponadczasowy design i funkcjonalność. Jej elegancki wygląd dodaje pomieszczeniu reprezentacyjnego charakteru. Świetnie sprawdza się zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak również w hotelu, restauracji, ośrodku rekreacyjnym lub wypoczynkowym. Wyprodukowana przez Roca umywalka zapewnia funkcjonalność i optymalne wykorzystanie każdej przestrzeni.

Zalety

Umywalka Gap to wysoka jakość w doskonałej cenie. Dzięki opcji montażu na blacie lub ścianie można z łatwością dopasować ją do układu pomieszczenia. Sprzedawana jest bez takich elementów, jak syfon, korek i bateria. Należy dokupić je samodzielnie, dzięki czemu można wybrać najbardziej funkcjonalne oraz najlepiej pasujące do ogólnego wystroju wnętrza łazienki.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
kształt:asymetryczne
Wykonanie:ceramika
Wymiary i waga (netto):
Waga:14,6 kg
Wysokość:42,5 cm
Szerokość:50,5 cm
Głębokość / Grubość:17,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry