2021-03-09 01:38


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

BALIV Umywalka WBA-7110

Nr produktu: 6481733

  • 10 lat gwarancji na markę baliv
  • Bambusowa umywalka o łatwej do pięlęgnacji powierzchni
  • Do montażu na mebalch łazienkowych
Opis produktu
 
229,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6481733

Umywalka WBA-7110 marki baliv.
Bambusowa umywalka nablatowa bez przelewu, z powłoką hydrofobową. Przeznaczona do montażu na meblach łazienkowych. Unikat z wykonany z bambusa. Ta umywalka jest indywidualnym egzemplarzem, jej kolor, struktura i kształt mogą znacznie odbiegać od innych egzemplarzy. Wskazówki pielęgnacyjne: Czyścić tylko niedużą ilością wody, z chemikaliów i środków domowych korzystać bardzo ostrożnie. W żadnym wypadku nie używać ostrych środków czystości zawierających kwasy cytrusów lub ocet. Szczotki i wełna stalowa mogą porysować naturalny kamień.

Nasze produkty łączą w sobie piękno z użytecznością i udowadniają przede wszystkim jedno: dobra łazienka nie musi być droga.

ŚWIADOMOŚĆ JAKOŚCI
Wszystkie części, które mają kontakt z wodą pitną spełniają restrykcyjne standardy dotyczące higieny. Dodatkowo nasze artykuły posiadają łatwe do czyszczenia i odporne na zniszczenia powierzchnie.

PONADCZASOWY DESIGN
Twoja łazienka powinna być nie tylko funkcjonalna, ekonomiczna i trwała, ale także cieszyć oko. Dlatego łączymy ze sobą jakość i elegancki wygląd. W naszej ofercie znajdziesz laureatów nagrody Red Dot i IF Design Award.

10 LAT GWARANCJI
Nasze armatury kuchenne są wykonane z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Chcemy, abyś długo cieszył się swoim nowym produktem Baliv. Dlatego na cały nasz asortyment udzielamy 10-letniej gwarancji producenta. A jeśli potem coś się zepsuje, w swoim sklepie OBI znajdziesz duży wybór części zamiennych.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ
Produkty dostarczane są z zestawem do montażu. Informacja na opakowaniu zawiera również informację o liście potrzebnych narzędzi.

gwarancjabaliv

Dane techniczne

Atrybuty produktu
kształt:Kwadratowe
Wykonanie:drewno
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,60 kg
Wysokość:14,5 cm
Szerokość:42,0 cm
Głębokość / Grubość:42,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry