2020-04-09 22:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Koło Umywalka Solo z otworem 60 cm x 47 cm x 17 cm

Nr produktu: 2380582
  • Z otworem na baterię umieszczonym symetrycznie
  • Do kompletowania z postumentem lub półpostumentem
  • Z przelewem
Opis produktu
139,00
139,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2380582

Cechy

Umywalka Solo posiada przelew, jest także wyposażona w symetrycznie umieszczony otwór, pozwalający na montaż baterii, którą można samodzielnie dopasować do innych elementów aranżacji. Jest wyprodukowana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, co daje gwarancję idealnego wyglądu sprzętu przez długie lata. Umywalka Solo cenionej polskiej marki Koło doskonale łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność.

Zastosowanie

Wyprodukowana przez Koło umywalka została zaprojektowana zgodnie z trendami obowiązującymi w wystroju wnętrz łazienkowych, dzięki czemu stanowi nie tylko praktyczny, ale również elegancki element wyposażenia łazienki w domu prywatnym czy w miejscach publicznych, jak np. galerie handlowe, kina, urzędy, a także w hotelach i ośrodkach rekreacyjnych. W zależności od potrzeb może być używana samodzielnie, montowana w postumencie lub półpostumencie.

Zalety

Umywalka Solo jest łatwa w montażu. Polecana dla każdego, kto ceni sobie połączenie praktyczności z estetyką. Podobnie jak inne wysokiej klasy umywalki Koło, również ta dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Umywalka Solo to gwarancja wieloletniej eksploatacji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Zawieszany
wersja:Standardowa umywalka
kształt:asymetryczne
wykonanie:ceramika

Wymiary i waga (netto):

Waga:14,0kg
Wysokość:20,0cm
Szerokość:60,0cm
Głębokość / Grubość:47,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry