2019-09-23 11:27


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Koło Umywalka Solo z otworem 50 cm x 42 cm x 17 cm

Nr produktu: 2380574
  • Z otworem na baterię umieszczonym symetrycznie
  • Do kompletowania z postumentem lub półpostumentem
  • Z przelewem
Opis produktu
125,00
125,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2380574

Cechy

Umywalka Solo cenionej polskiej marki Koło doskonale łączy w sobie estetykę wykonania i funkcjonalność. Jest wyprodukowana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, co stanowi gwarancję idealnego wyglądu sprzętu przez długie lata. Umywalka Solo posiada przelew, jest także wyposażona w symetrycznie umieszczony otwór, pozwalający na montaż baterii, którą można samodzielne dopasować do wystroju wnętrza.

Zastosowanie

Wyprodukowana przez Koło umywalka może być używana samodzielnie, montowana w postumencie lub półpostumencie. Jest zaprojektowana zgodnie z trendami obowiązującymi w wystroju wnętrz łazienkowych, dzięki czemu stanowi nie tylko praktyczny, ale również elegancki element wyposażenia zarówno w domu prywatnym, jak i w toaletach miejsc publicznych (jak np. galerie handlowe, kina, urzędy) oraz hoteli i ośrodków rekreacyjnych.

Zalety

Umywalka Solo to gwarancja długotrwałej eksploatacji. Polecana dla każdego, kto ceni sobie połączenie praktyczności i estetycznego wyglądu. Pomimo swojej wysokiej klasy umywalki Koło dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dużą zaletą modelu Solo jest łatwy i szybki montaż.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
Zawieszany
wersja:
Standardowa umywalka
kształt:
asymetryczne
wykonanie:
ceramika

Wymiary i waga (netto):

Waga:
11,0 kg
Wysokość:
17,0 cm
Szerokość:
50,0 cm
Głębokość / Grubość:
42,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry