2021-04-12 23:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Big Mass Tynk mozaikowy T03 18 kg

Nr produktu: 6606966
  • Granulacja: 1,2 mm
  • Odporny na zmywanie i szorowanie
  • Do tynkowania ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków
Opis produktu
85,99
4,78 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6606966

Dekoracyjny tynk mozaikowy Big Mass w wiaderku o wadze 18 kg.

Tynk mozaikowy jest masą tynkarską przeznaczoną do ręcznego wykonywania dekoracyjnych, pocienionych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, cementowych i cementowo-wapiennych tynkach podkładowych, tynkach gipsowych, płytach gipsowo-kartonowych i gipsowo włókowych oraz na warstwie zbrojonej w systemach ocieplania ścian budynków.
Nadaje się do użycia na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Znajduje zastosowanie do wykonywania dekoracyjnych powierzchni cokołów, balustrad balkonowych elementów ogrodzeń, a wewnątrz budynków -korytarzy, klatek schodowych, pomieszczeń wystawowych, itp.
Masy nie należy nanosić na tynki wapienne, termoizolacyjne i systemy ociepleń oparte na wełnie mineralnej.
Tynk jest gotową do użycia masą tynkarską do wykonywania wypraw pocienionych. Produkowana na bazie wodnej dyspersji żywicy akrylowej z jednofrakcyjnym kruszywem kolorowym. Nie zawiera amoniaku i rozpuszczalników organicznych. Po stwardnieniu wodo- i mrozoodporna.
Charakteryzuje się dużą przyczepnością, trwałością kolorów, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zmywanie, szorowanie oraz wpływ czynników atmosferycznych.
Przed przystąpienie do nałożenia tynku wszystkie podłoża muszą być nośne, zwarte, stabilne, równe, oczyszczone z kurzu, smarów, środków antyadhezyjnych, resztek farb, pleśni, glonów, mchów itp., wolne od pęknięć i wykwitów solnych.
Masę tynkarską należy dokładnie wymieszać. Stosować mieszadło wolnoobrotowe. Mieszanie zbyt długie lub mieszadłem o wysokich obrotach może powodować odbarwienie kruszywa i zmianę odcienia wyprawy tynkarskiej.
Należy zwrócić uwagę, aby na każdej wyodrębnionej powierzchni używać masy z jednej serii produkcyjnej.
Masy tynkarskiej nie wolno rozrzedzać wodą, ani mieszać z innym materiałem.
Masę tynkarską należy nanosić na przygotowane podłoże przy pomocy pacy ze stali nierdzewnej, na ok. podwójną grubość ziarna. Po ściągnięciu nadmiaru zaprawy, jej powierzchnię należy wyrównać także przy użyciu pacy stalowej.
Zużycie: ok. 3,2 kg na 1 m2

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Tynki wewnętrzne i zewnętrzne
Ziarnistość:1,2 mm
Zawartość:18 kg
Wymiary i waga (netto):
Waga:18,0 kg
Wysokość:25,7 cm
Szerokość:29,4 cm
Głębokość / Grubość:25,7 cm

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry