2020-02-19 13:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Baumaster Tynk akrylowy baza K

Nr produktu: 5654835

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Tynki

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5654835

Tynk akrylowy Baumaster, baza K.
Tynk dekoracyjny na bazie żywicy akrylowej w formie gotowej do użycia masy tynkarskiej. Służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tynk można układać na podłożach betonowych, tynkach gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych oraz na płytach gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych.
Polecany jest szczególnie jako wyprawa elewacyjna w systemie ociepleń ścian zewnętrznych Baumaster z zastosowaniem płyt styropianowych.
Tynk akrylowy jest elastyczny, odporny na uszkodzenia i na duże naprężenia. Jest niewrażliwy na warunki atmosferyczne, wodoodporny i umiarkowanie poroprzepuszczalny oraz nieszkodliwy dla środowiska.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
tynki wewnętrzne i zewnętrzne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
18,0 kg
Wysokość:
22,2 cm
Szerokość:
29,4 cm
Głębokość / Grubość:
29,4 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry