2017-09-20 13:18
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Tynk mineralno-silikonowy TRE 25 kgArt.Nr. 6197982

  • Paroprzepuszczalny
  • Faktura baranka, grubość do 2 mm
  • Bardzo dobre parametry robocze
Opis produktu
99,99
4,00 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6197982

Tynk mineralno-silikonowy TRE, marki Atlas, 25 kg.
Przeznaczony do dekoracyjnego i ochronnego wykończenia powierzchni elewacji zewnętrznych lub ścian wewnętrznych. Tworzy lekką i wytrzymałą wyprawę tynkarską o grubości do 2 mm o fakturze baranka. Jest przystosowany do samodzielnego barwienia za pomocą specjalnych past pigmentowych.
Do stosowania na podłoża betonowe oraz na mury z cegieł, bloczków i pustaków ceramicznych, komórkowych bądź silikatowych, a także na płyty gipsowo-kartonowe (wewnątrz budynku) i warstwy zbrojone ociepleń budynków styropianem, XPS i wełną mineralną.
Posiada zalety zarówno tynków mineralnych, jak i silikonowych: wysoką wytrzymałość i twardość oraz odporność na agresję chemiczną - dzięki wzmocnionej polimerami mieszance wysokogatunkowego cementu hydraulicznego i specjalnie dobranemu kruszywu dolomitowemu. Specjalistyczna dyspersja polimerowa tworzy zwartą i nisko nasiąkliwą wyprawę, która zapobiega wnikaniu wilgoci w strukturę tynku, wskutek czego jego powierzchnia dłużej pozostaje sucha i utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń.
Tynk jest paroprzepuszczalny i odporny na mikropęknięcia. Jest wskazany na budynki narażone na glony i grzyby, np. usytuowane w pobliżu skupisk zieleni i zbiorników wodnych. Wysokie pH tynku uniemożliwia rozwój korozji biologicznej.

Dane techniczne

Produktmerkmale

rodzaj:
tynki wewnętrzne i zewnętrzne
ziarnistość:
2

Wymiary i waga (netto):

Waga:
26,5 kg
Wysokość:
38,0 cm
Szerokość:
40,5 cm
Głębokość / Grubość:
38,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry