2018-03-24 21:03
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Tynk mineralno-silikonowy TRE 25 kgArt.Nr. 6197982

 • Paroprzepuszczalny
 • Faktura baranka, grubość do 2 mm
 • Bardzo dobre parametry robocze
Opis produktu
99,99
4,00 zł / kg

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6197982

Tynk mineralno-silikonowy TRE, marki Atlas, 25 kg.
Przeznaczony do dekoracyjnego i ochronnego wykończenia powierzchni elewacji zewnętrznych lub ścian wewnętrznych. Tworzy lekką i wytrzymałą wyprawę tynkarską o grubości do 2 mm o fakturze baranka. Jest przystosowany do samodzielnego barwienia za pomocą specjalnych past pigmentowych.
Do stosowania na podłoża betonowe oraz na mury z cegieł, bloczków i pustaków ceramicznych, komórkowych bądź silikatowych, a także na płyty gipsowo-kartonowe (wewnątrz budynku) i warstwy zbrojone ociepleń budynków styropianem, XPS i wełną mineralną.
Posiada zalety zarówno tynków mineralnych, jak i silikonowych: wysoką wytrzymałość i twardość oraz odporność na agresję chemiczną - dzięki wzmocnionej polimerami mieszance wysokogatunkowego cementu hydraulicznego i specjalnie dobranemu kruszywu dolomitowemu. Specjalistyczna dyspersja polimerowa tworzy zwartą i nisko nasiąkliwą wyprawę, która zapobiega wnikaniu wilgoci w strukturę tynku, wskutek czego jego powierzchnia dłużej pozostaje sucha i utrudnia osadzanie się zanieczyszczeń.
Tynk jest paroprzepuszczalny i odporny na mikropęknięcia. Jest wskazany na budynki narażone na glony i grzyby, np. usytuowane w pobliżu skupisk zieleni i zbiorników wodnych. Wysokie pH tynku uniemożliwia rozwój korozji biologicznej.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
tynki wewnętrzne i zewnętrzne
ziarnistość:
2

Wymiary i waga (netto):

Waga:
26,5 kg
Wysokość:
38,0 cm
Szerokość:
40,5 cm
Głębokość / Grubość:
38,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

ak (2017-06-12)

opinia

Co mi się podoba: latwosc przygotowania masy,super sie naklada pistoletem do tynku.

Co mi się nie podoba: maly wybor kolorow.

Zakupiłam tynk Atlas tre na próbę do nałożenia na elewację,bardzo dobrze się nakłada pistoletem do tynku.Wychodzi ładna struktura baranka nawet dla osoby która to pierwszy raz robi wyszło super.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry