2020-11-29 03:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Trawy ozdobne duże wys.110 cm mix

Nr produktu: 6594717
  • Stanowisko słoneczne
  • Dekoracyjny wyglad
Opis produktu
 
129,00
129,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6594717

Trawy ozdobne duże wys.110 cm mix
Trawy ozdobne Miscanthus sinensis w wielu odmianach należące do rodziny wiechlinowatych (Poaceae). Pochodzi z południowo-wschodniej Azji. W swoim naturalnym środowisku porasta tereny podgórskie. W Polsce chętnie sadzone w ogrodach. Zakwita rzadko, ale jeśli już, to kwitnie od sierpnia aż do listopada. Kwiaty zebrane są w wysokie, różowego koloru kwiatostany, które wystają ponad liście i mogą utrzymywać się na roślinie przez całą zimę jest znakomitą ozdobą zimowego krajobrazu. Najlepiej rośnie na stanowisku słonecznym lub półcienistym. Gleba powinna być żyzna, dość wilgotna (ale bez zastoisk wodnych). W dużym cieniu liście wyciągają się do góry i z czasem jeszcze bardziej się pokładają. Dorosłe okazy dobrze zimują w naszym klimacie, młodsze lepiej okrywać na zimę, aby nie doszło do uszkodzenia delikatnej rośliny. Dbajmy o regularne podlewanie. Miskant chiński wymaga mocnego cięcia na wiosnę, wtedy także zastosujmy nawożenie mineralne nawozem wieloskładniowym lub kompostem czy obornikiem. Silnie rozrastające się okazy wymagają podpór, zwłaszcza w okresie kwitnienia. Miskant chiński rozmnaża się przez podział kęp (karp korzeniowych). Idealny termin do tego zabiegu to wiosna.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zimotrwałe:Tak
Zimozielone:Nie
Lokalizacja:Słoneczne do półcienistego
Wymiary i waga (netto):
Waga:6,0 kg
Wysokość:110,0 cm
Szerokość:60,0 cm
Głębokość / Grubość:60,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry