2021-05-14 11:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Stipa tenuifolia Pony Tails wys. 35-45cm don. 17cm

Nr produktu: 6718241

  • Dekoracyjna Trawa
Opis produktu
 
29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6718241

Stipa tenuifolia Pony Tails wys. 35-45cm don. 17cm

Znosi suche i słoneczne stanowiska, tworzy piękne kompozycje z krwawnikami, mikołajkami, gailardią. Ma drobne, cieniutkie liście. Wczesnym latem jej ażurowe wiechy się otwierają i pozostają do pierwszych przymrozków. Kwitnie przez cały sezon. Jej kwiatostany reagują na najsłabszy powiew wiatru. Wnosi bardzo dużo ruchu do ogrodowej scenerii. Doskonale się też prezentują w kompozycjach z innymi roślinami, na przykład cebulowymi. Trawy ozdobne można też sadzić w pojemnikach bez dna zagłębionych w ziemi -Większość traw ozdobnych najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych. Niskie zimozielone gatunki kępkowe strzyżemy tak, żeby usunąć uschnięte końce liści. Cięcie traw ozdobnych ma na celu usunięcie zaschniętych liści, najlepiej to zrobić w okresie wiosennym. Wszystkie rodzaje można uprawiać na balkonie i tarasie w dużych donicach.

Wymiary i waga (netto):
Waga:1,10 kg
Wysokość:45,0 cm
Szerokość:17,0 cm
Głębokość / Grubość:17,0 cm

0

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry