2020-10-21 18:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Rozplenica japońska wys. 40-50 cm don.19 cm

Nr produktu: 6400451
  • Dekoracyjny pokrój
  • Mrozoodporna
Opis produktu
 
30,99
30,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

16 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6400451

Jest szybko rosnącą rośliną, osiągającą do 80 cm wysokości. Tworzy zwarte kępy. Liście są długie, wąskie i szarozielone. Duże i pierzaste kłosy koloru czerwonobrązowego wyrastają wysoko ponad kępy liściowe. Rozplenica japońska jest rośliną wymagającą - preferuje stanowiska słoneczne i ciepłe, osłonięte przed wiatrem. W okresie wegetacji rośliny te należy obficie podlewać i systematycznie nawozić. Jeśli chodzi o ilość nawozów, należy być ostrożnym - jeśli przesadzimy z dawką nawozu, trawa może wytworzyć bardzo mało kłosów, za to dużo więcej liści. Jest najbardziej odporną na mróz ze wszystkich traw, a mimo to wymaga dokładnego okrycia na zimę. Obumarłe liście ścina się dopiero wiosną, w maju - chronią one karpę rośliny przed mrozem i są jednym z nielicznych elementów roślinnych mogących zdobić ogród zimą.

Wymiary i waga (netto):
Waga:3,00 kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry