Alpina Traktorek AT 4 98 HA ST 450
Nr produktu: 6853915Opis produktu
Nr produktu: 6853915
Traktorek AT4 98 HA ST 450 marki Alpina.
Traktorek z silnikiem Stiga ST 450 z technologią OHV o pojemności 432 cm3 i mocy 7,2 kW, który napędza tylne koła, zapewnia niską emisję spalin oraz oszczędność paliwa.
Traktorek wyposażony w hydrostatyczną skrzynię biegów, elektryczny system rozruchu z kluczykiem, a także ergonomiczny fotel, zapewniający większy komfort użytkowania.
Traktorek ma 2 ostrza, dające szerokość koszenia 98 cm. Do wyboru mamy 7 wysokości koszenia w zakresie 25 - 80 mm. Traktorek sprawdzi się w koszeniu obszarów do 4000 m2. Kosz o pojemności 240 l można z łatwością opróżnić z pozycji operatora. Przednie reflektory umożliwiają kończenie pracy nawet po zmierzchu. Pojemność zbiornika paliwa wynosi 6 L.
Dane wytwórcy
Stiga Sp. z o. o.
RZEMIEŚLNICZA 87
62-081 BARANOWO
gpsr.polska@stiga.com
8008984851450
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| System wyrzutu: | Wyrzut tylny |
| Szerokość koszenia: | 98 cm |
| Światła: | Z reflektorami |
| Rozruch elektryczny: | Z funkcją rozruchu elektrycznego |
| Funkcja mielenia: | Dostępne w ramach wyposażenia |
| Pojemność kosza: | 240 l |
| Minimalna wysokość koszenia: | 25 mm |
| Maksymalna wysokość koszenia: | 80 mm |
| Stan dostawy: | Częściowo zmontowane |
| Liczba stopni cięcia: | 7 szt. |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 193,0 kg |
| Wysokość: | 110,0 cm |
| Szerokość: | 102,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,34 m |














