Termometr basenowy cyfrowy pływający
Nr produktu: 7415755Opis produktu
Nr produktu: 7415755
Termometr basenowy cyfrowy pływający
Skala temperatury jest łatwa do odczytania i wyświetla zakres temperatur od 0 do 50° C.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
6941607344217
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kolor podstawowy: | Niebieski |
| Minimalny zakres pomiaru (°C): | 0 °C |
| Maksymalny zakres pomiaru (°C): | 50 °C |
| Sznur mocujący: | Ze sznurem mocującym |
| Wyświetlanie: | Cyfrowy |
| Materiał termometr basenowy: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 438 g |
| Wysokość: | 4,8 cm |
| Szerokość: | 53,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 40,0 cm |





