2018-01-23 13:17
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tapeta flizelinowa Rhombus złoto-brązowaArt.Nr. 6318190

  • Nie wymaga nasiąkania klejem - klej nakłada się na ścianę
  • Zapewnia oddychanie ścian
Opis produktu
54,99
10,38 zł / m2

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6318190

Tapeta flizelinowa Rhombus złoto-brązowa to tapeta powstała przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Zastosowano w niej flizelinowe podłoże, czyli warstwę włókniny, która bardzo usprawnia sposób tapetowania. Tapeta flizelinowa Rhombus maskuje wszystkie ewentualne nierówności na ścianie i jest świetną alternatywą dla tradycyjnego malowania. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z tak zwanymi trudnymi ścianami, warto zastosować właśnie tapety flizelinowe.

Tapetować może każdy

Tapety flizelinowe Rhombus, podobnie jak inne tapety z tej grupy, bardzo łatwo kładzie się na ścianę. Nie trzeba ich smarować klejem i czekać, aby stały się elastyczne. Klejem wystarczy posmarować powierzchnię ściany, a następnie przyłożyć do niej suchą tapetę. Przez kilka minut można jeszcze przesuwać na ścianie pasek tapety, tak aby dopasować wzór, wyrównać wysokość czy uzyskać idealny pion. Tapety flizelinowe łatwo też usnąć ze ściany.

Aranżacja

Tapeta flizelinowa Rhombus ma wyrazisty wzór i złoto-brązową kolorystykę. Tapeta sprawdza się idealnie w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, jako element dekoracyjny na jednej ze ścian pomieszczenia. Nada każdemu wnętrzu nieco luksusowego charakteru i znakomicie podkreśli aranżację.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
tapeta flizelinowa
kolor wiodący:
fioletowy
motywy:
geometryczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,40 kg
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
53,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry