2019-02-22 13:43
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tapeta flizelinowa Rhombus złoto-brązowa

Nr produktu: 6318190
  • Nie wymaga nasiąkania klejem - klej nakłada się na ścianę
  • Zapewnia oddychanie ścian
Opis produktu
54,99
10,38 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6318190

Tapeta flizelinowa Rhombus złoto-brązowa to tapeta powstała przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Zastosowano w niej flizelinowe podłoże, czyli warstwę włókniny, która bardzo usprawnia sposób tapetowania. Tapeta flizelinowa Rhombus maskuje wszystkie ewentualne nierówności na ścianie i jest świetną alternatywą dla tradycyjnego malowania. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z tak zwanymi trudnymi ścianami, warto zastosować właśnie tapety flizelinowe.

Tapetować może każdy

Tapety flizelinowe Rhombus, podobnie jak inne tapety z tej grupy, bardzo łatwo kładzie się na ścianę. Nie trzeba ich smarować klejem i czekać, aby stały się elastyczne. Klejem wystarczy posmarować powierzchnię ściany, a następnie przyłożyć do niej suchą tapetę. Przez kilka minut można jeszcze przesuwać na ścianie pasek tapety, tak aby dopasować wzór, wyrównać wysokość czy uzyskać idealny pion. Tapety flizelinowe łatwo też usnąć ze ściany.

Aranżacja

Tapeta flizelinowa Rhombus ma wyrazisty wzór i złoto-brązową kolorystykę. Tapeta sprawdza się idealnie w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, jako element dekoracyjny na jednej ze ścian pomieszczenia. Nada każdemu wnętrzu nieco luksusowego charakteru i znakomicie podkreśli aranżację.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
tapeta flizelinowa
kolor wiodący:
fioletowy
motywy:
geometryczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,40 kg
Wysokość:
10,0 cm
Szerokość:
53,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry