Stanley Tarcza zębata TCT/HM 150 mm x 16 mm 18 zębów
Nr produktu: 6117857Opis produktu
Nr produktu: 6117857
Tarcza zębata Stanley TCT/HM o średnicy 150 mm i otworze 16 mm przeznaczona jest do ręcznych pił tarczowych do cięcia miękkich, twardych i egzotycznych gatunków drewna (wzdłuż i wszerz względem rysunku słojów), płyt wiórowych, drewna fornirowanego, płyt stolarskich, płyt kartonowo-gipsowych oraz płyt z drewna litego. Wytrzymała tarcza posiada 18 zębów wykonanych w technologii ATB.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| Maks. prędkość obrotowa: | 7 800 obr/min |
| Uzębienie : | 24 szt. |
| Średnica wlotu: | 150 mm |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 200 g |
| Wysokość: | 15,0 cm |
| Szerokość: | 15,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |






