LUX-TOOLS Tarcza zębata śr. 190 mm x 30 mm 24 zęby
Nr produktu: 6117907Opis produktu
Nr produktu: 6117907
Tarcza zębata LUX-TOOLS o średnicy 190 mm i otworze od 16 do 30 mm świetnie nadaje się do ręcznych pił tarczowych do cięcia miękkich, twardych i egzotycznych gatunków drewna (wzdłuż i wszerz względem rysunku słojów), płyt wiórowych, drewna fornirowego, płyt stolarskich, płyt kartonowo-gipsowych oraz płyt z drewna litego. Posiada 24 zęby ze stopu twardego.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871179176
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| Maks. prędkość obrotowa: | 6 000 obr/min |
| Uzębienie : | 24 szt. |
| Średnica wlotu: | 190 mm |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 350 g |
| Wysokość: | 26,0 cm |
| Szerokość: | 23,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |








