LUX-TOOLS Tarcza zębata śr. 140 mm x 20 mm 60 zębów
Nr produktu: 6117584Opis produktu
Nr produktu: 6117584
Tarcza zębata LUX-TOOLS o średnicy 140 mm i otworze 20 mm świetnie nadaje się do ręcznych pił tarczowych do cięcia miękkich, twardych i egzotycznych gatunków drewna (wzdłuż i wszerz względem rysunku słojów), płyt wiórowych, drewna fornirowego, płyt stolarskich, płyt kartonowo-gipsowych oraz płyt z drewna litego. Posiada 60 zębów ze stopu twardego.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871179008
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| Maks. prędkość obrotowa: | 7 000 obr/min |
| Uzębienie : | 60 szt. |
| Średnica wlotu: | 140 mm |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 180 g |
| Wysokość: | 13,0 cm |
| Szerokość: | 13,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |














