LUX-TOOLS Tarcza zębata HM 250 x 30 mm 80 zębów
Nr produktu: 6118061Opis produktu
Nr produktu: 6118061
Tarcza zębata HM LUX-TOOLS o średnicy 250 mm i otworze 16/30 mm przeznaczona jest do pił tarczowych do cięcia miękkich, twardych i egzotycznych gatunków drewna (wzdłuż i wszerz względem rysunku słojów), płyt wiórowych, drewna fornirowanego, płyt stolarski
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871179275
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| Maks. prędkość obrotowa: | 5 500 obr/min |
| Uzębienie : | 80 szt. |
| Średnica wlotu: | 250 mm |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 761 g |
| Wysokość: | 25,0 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |








