LUX-TOOLS Tarcza zębata CV 180 mm x 20 mm 60 zębów
Nr produktu: 6117626Opis produktu
Nr produktu: 6117626
Tarcza zębata CV LUX-TOOLS o śr. 180 mm i otworze 20 mm jest przeznaczona do stosowania z ręcznymi piłami tarczowymi. Świetnie nadaje się do do cięcia miękkiego drewna, sklejki, paneli i desek profilowanych. Tarcza zębata posiada 60 zębów.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871179022
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość: | 1 szt. |
| Maks. prędkość obrotowa: | 6 500 obr/min |
| Uzębienie : | 60 szt. |
| Średnica wlotu: | 180 mm |
| Nadaje się do: | Drewno |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 320 g |
| Wysokość: | 18,0 cm |
| Szerokość: | 18,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 5 mm |








