Szpadel metalowy
Nr produktu: 5086301Opis produktu
Nr produktu: 5086301
Szpadel metalowy wykonany ze stali posiada rękojeść w kształcie litery "D" i pogrubioną krawędź części roboczej. Jest bardzo wytrzymały, pomalowany lakierem o wysokiej jakości i nadaje się do różnorodnych prac ogrodowych. Jest również bardzo przydatny na kempingu, ponieważ ma wszechstronne zastosowanie i można go bez problemu zapakować do samochodu. Szpadel ma długość ok. 110 cm i waży ok. 2,05 kg.
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szpadel |
| Maksymalna długość trzonka: | 110 cm |
| Materiał trzonka: | Metal |
| Wykonanie: | Metal |
| Maksymalna średnica trzonka: | 3,4 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,00 kg |
| Wysokość: | 110,0 cm |
| Szerokość: | 21,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 29,0 cm |








