LUX-TOOLS Łopata z trzonkiem
Nr produktu: 1374826Opis produktu
Nr produktu: 1374826
Szufla z drewnianym trzonkiem LUX-TOOLS.
Łopata o wywiniętych ścianach bocznych, służąca do nabierania materiałów sypkich. Osadzona na trzonku prostym o długości 130 cm i średnicy 4,1 cm.
Łyżka wykonana jest z hartowanej stali, malowanej proszkowo. Wymiary łyżki: długość - 26,5 cm, szerokość - 24,5 cm.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873164033
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szufle |
| Maksymalna długość trzonka: | 130 cm |
| Materiał trzonka: | Drewno |
| Wykonanie: | Stal |
| Maksymalna średnica trzonka: | 4,1 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,84 kg |
| Wysokość: | 155,0 cm |
| Szerokość: | 24,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 17,0 cm |








