Fiskars Szufla Solid
Nr produktu: 6296750Opis produktu
Nr produktu: 6296750
Szufla Solid marki Fiskars wyposażona jest w głowicę z doskonałej jakości hartowanej stali, co zapewnia długą i trwałą eksploatację.
Wygodna rączka z tworzywa w kształcie litery D zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i minimalizuje zmęczenie.
Szufla o uniwersalnym zastosowaniu.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501324030,6411501311856
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szufle |
| Minimalna długość trzonka: | 127 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 127 cm |
| Materiał trzonka: | Tworzywo sztuczne |
| Wykonanie: | Stal |
| Maksymalna średnica trzonka: | 4 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,13 kg |
| Wysokość: | 18,7 cm |
| Szerokość: | 127,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 23,5 cm |








