Fiskars Szufla ERGO 132400
Nr produktu: 3998846Opis produktu
Nr produktu: 3998846
Szufla ERGO 132400 marki Fiskars wyposażona jest w głowicę z doskonałej jakości hartowanej stali borowej, co zapewnia długą i trwałą eksploatację.
Trzonek wygięty pod kątem 40 stopni zapewnia prawidłową postawę podczas pracy i minimalizuje zmęczenie.
Kąt nachylenia uchwytu 17 stopni pozwala naśladować naturalny ruch dłoni.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
5905568020031,6411501311764,6411501310101,6411501320049
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szufle |
| Minimalna długość trzonka: | 131 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 131 cm |
| Materiał trzonka: | Stal |
| Wykonanie: | Stal borowa |
| Maksymalna średnica trzonka: | 4 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,20 kg |
| Wysokość: | 132,0 cm |
| Szerokość: | 23,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 4,9 cm |






