Fiskars Szpadel prosty ERGO 131400
Nr produktu: 3998994Opis produktu
Nr produktu: 3998994
Szpadel ERGO 131400 - prosty, marki Fiskars. Jest to znakomitej jakości, funkcjonalne narzędzie odznaczające się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.
Szpadel wyposażony został w głowicę z najwyższej jakości stali, która ułatwia pracę w trudnej, twardej glebie.
Dodatkowo wygodny wygięty pod kątem 40 stopni, stalowy trzonek pokryty PCV, znacznie minimalizuje napięcie mięśni pleców, zapewniając tym samym zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas pracy.
W celu zwiększenia komfortu użytkowania, szpadel wyposażony został też w nachylony pod kątek 17 stopni uchwyt, naśladujący naturalny ruch dłoni.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501310095,6411501311511,5905568020017,6411501311733
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szpadel |
| Minimalna długość trzonka: | 77 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 90 cm |
| Materiał trzonka: | Metal |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna średnica trzonka: | 3,6 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,06 kg |
| Wysokość: | 12,0 cm |
| Szerokość: | 19,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 125,0 cm |








