Fiskars Szpadel ogrodowy Solid prosty
Nr produktu: 6014591Opis produktu
Nr produktu: 6014591
Szpadel ogrodowy Solid - ostry, marki Fiskars. Jest to znakomitej jakości, funkcjonalne narzędzie odznaczające się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.
Szpadel wyposażony został w głowicę z hartowanej stali z zaostrzoną krawędzią, która ułatwia pracę w twardej glebie. Dodatkowo blat szpadla posiada specjalną podporę, co znacznie zwiększa efektywność pracy.
Wygodna rączka z tworzywa w kształcie litery D, znacznie podnosi komfort pracy.
Szpadel z trzonkiem nachylonym pod kątem 26 stopni ułatwi wszelkie prace związane z sadzeniem, kopaniem czy przekopywaniem.
Dane wytwórcy
Fiskars Polska Sp. z o.o.
Fińska, Włynkówko 1
76-200 Słupsk
customerservice.warsaw@fiskars.com
6411501311849
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Szpadel |
| Minimalna długość trzonka: | 90 cm |
| Maksymalna długość trzonka: | 110 cm |
| Materiał trzonka: | Stal |
| Wykonanie: | Stal borowa |
| Maksymalna średnica trzonka: | 3,4 cm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,90 kg |
| Wysokość: | 1,8 cm |
| Szerokość: | 12,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 117,0 cm |































