Stanley FatMax Szlifierka oscylacyjna SFMCW220B-XJ 18V 125 mm
Nr produktu: 6989040Opis produktu
Nr produktu: 6989040
Szlifierka oscylacyjna V20 18V marki Stanley FatMax
Dzięki udoskonalonej technologii akumulatorowej, brakowi efektu pamięci i minimalnemu poziomowi samoczynnego rozładowywania, litowo-jonowy akumulator V20 (do zakupienia osobno) jest gotowy do pracy, kiedykolwiek zechcesz i gdziekolwiek musisz działać, a dodatkowo zapewnia dłuższą pracę narzędzia.
Wbudowany wskaźnik pozwala na wygodne monitorowanie stanu naładowania akumulatora.
Silnik o dużej mocy generuje 12 000 oscylacji na minutę do szybkiego usuwania materiału.
Wydajny system gromadzenia pyłu usuwa nagromadzony pył dzięki wbudowanemu workowi na pył i korzystaniu ze złącza odsysacza.
Lekka i niskoprofilowa konstrukcja dodatkowo zwiększa panowanie nad narzędziem i ogranicza drgania.
Pyłoszczelny włącznik zwiększa trwałość.
Podłącz do odsysacza pyłu, aby łatwo pozbyć się pyłu i uzyskać czystsze miejsce pracy.
Zalecany akumulator 2,0Ah lub 4,0Ah bezprzewodowego systemu 18V STANLEY® FATMAX® V20 (sprzedawany oddzielnie).
Część nowego systemu bezprzewodowego 18V STANLEY® FATMAX® V20 - zasilaj wszystkie swoje narzędzia V20 z użyciem wspólnych, nowych i udoskonalonych akumulatorów litowo-jonowych 18V, które pozwolą z łatwością poradzić sobie z każdym zadaniem.
Specyfikacja techniczna:
Model: SFMCW220B-XJ
Napięcie akumulatora [V]: 18 (brak akumulatora w zestawie)
Prędkość oscylacyjna [osc/min]: 12.000
Średnica stopy [mm]: 125
Wielkość mimośrodu [mm]: 1,3
Rodzaj mocowania: na rzep
Dane wytwórcy
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Prosta 68
00-838 Warszawa
technika@kontakt-sa.pl
5035048724255
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Napięcie: | 18 V |
| Walizka transportowa: | Bez walizki transportowej |
| Rodzaj: | Szlifierki mimośrodowe |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,24 kg |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 15,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 14,4 cm |
















