Makita Szlifierka kątowa GA5030R 720W 125 mm
Nr produktu: 6316673Opis produktu
Nr produktu: 6316673
Makita Szlifierka kątowa GA5030R 720 W 125 mm
Szlifierka Makita o mocy 720W, średnicy tarczy 125mm i prędkości obrotowej 11.000 obr/min. to urządzenie o kompaktowym, ergonomicznym kształcie, przeznaczone do zastosowań zarówno w domu, jak i w warsztacie. Szlifierka umożliwia łatwe cięcie, szlifowanie, polerowanie i zdzieranie.
Niewielki obwód uchwytu, daje możliwość komfortowego prowadzenie szlifierki za pomocą jednej ręki. Zwiększony stopień odchylenia rękojeści do 20 st., daje możliwość szlifowania w trudniej dostępnych miejscach. Natomiast blokada wrzeciona, zapewnia łatwą wymianę tarczy. Dla bezpieczeństwa użytkownika szlifierka posiada wyłącznik odcinający zasilanie (anti-restar) przy zaniku napięcia. Uniemożliwia on ponowne włączenie się szlifierki po powrocie napięcia w sieci.
Specyfikacja techniczna
Model: GA503OR
Moc: 720W
Średnica tarczy: 125mm
Prędkość obrotowa: 11.000 obr/min
Napięcie znamionowe: 230V
Regulacja obrotów: nie
Dane wytwórcy
Makita Sp. z o.o.
Bestwińska 103
43-346 Bielsko-Biała
info@makita.pl
88381808552
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica tarczy szlifierskiej: | 125 mm |
| Moc: | 720 W |
| Walizka transportowa: | Bez walizki transportowej |
| Rodzaj: | Szlifierki kątowe |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,80 kg |
| Wysokość: | 10,8 cm |
| Szerokość: | 13,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 26,6 cm |







