LUX-TOOLS Szlifierka mimośrodowa 20V 125 mm
Nr produktu: 6598700Opis produktu
Nr produktu: 6598700
LUX-TOOLS Szlifierka mimośrodowa 20V
Szlifierka mimośrodowa LUX-TOOLS bez akumulatora z napięciem 20V, średnicy stopy 125mm i prędkości oscylacyjnej w 10.000 osc/min. Szlifierka zapewnia sprawną pracę z różnymi materiałami, a jej niska waga ułatwia kontrolę narzędzia podczas wykonywanych czynności w warsztacie. Do szlifierki można zamonować papier o średnicy 125mm, zaś produkt rozpoędany jest od 2.000 do 10.000 obrotów/min. regulowanych przełącznikiem w uchwycie.
Uwaga! Narzędzie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
Lekka i kompaktowa obudowa z mocnym silnikiem będzie dobrze się sprawować w każdych rękach, a akumulator (do dokupienia osobno) pozwoli na swobodne poruszanie się podczas pracy. Zamontowany pojemnik zbierający pył ułatwia pracę i zmiejsza bałagan w miejscu pracy. W zestawie znajduje się papier ścierny.
Specyfikacja techniczna
Napięcie znamionowe: 20V (brak akumulatora w zestawie)
Średnica stopy: 125mm
Prędkość oscylacyjna: 10.000 osc/min.
Średnica papieru: 125mm
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960323
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Liczba obrotów: | 10 000 obr/min |
| Rozmiar płyty szlifierskiej: | 125 mm |
| Napięcie: | 20 V |
| Walizka transportowa: | Bez walizki transportowej |
| System mocowania papieru ściernego: | Rzep |
| Rodzaj: | Szlifierki mimośrodowe |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,77 kg |
| Wysokość: | 16,5 cm |
| Szerokość: | 13,3 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 13,3 cm |




























