Einhell Szlifierka do gipsu Solo TP-DWS 18/225 Li BL Solo 18 V 225 mm
Nr produktu: 7225345Opis produktu
Nr produktu: 7225345
Einhell Szlifierka do gipsu Solo TP-DWS 18/225 LiBL
Szlifierka renomowanego producenta Einhell zasilana akumulatorem o napięciu 18V. Przeznaczona do szlifowania płyt GK, szpachlowania i usuwania tapet. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczną regulację obrotów tarczy oraz przycisk blokady włącznika, zapewniający ciągłość pracy. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia pewny chwyt i wysoki komfort pracy, a regulowany dodatkowy uchwyt zwiększa bezpieczeństwo prowadzenia. Dodatkowo, urządzenie posiada zintegrowany system odprowadzania pyłu, który pomaga w utrzymaniu czystości na stanowisku pracy.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Specyfikacja techniczna:
Model: TP-DWS 18/225 Li BL Solo
Napięcie akumulatora [V]: 18 (brak akumulatora w zestawie)
Prędkość obrotowa [obr/min]: 1200
Średnica papieru [mm]: 225
Rodzaj mocowania papieru ściernego: rzep
Wylot na pył: tak
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825670011
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica tarczy szlifierskiej: | 225 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Walizka transportowa: | Bez walizki transportowej |
| Rodzaj materiału ściernego: | Papier ścierny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,52 kg |
| Wysokość: | 23,1 cm |
| Szerokość: | 33,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,9 cm |




























