2018-05-27 13:58
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

CMI Szlifierka mimośrodowa 420 WArt.Nr. 5540208

  • Moc: 420 W
  • Regulowana prędkość
  • Worek na pył i papier ścierny w komplecie
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5540208

Cechy

CMI Szlifierka mimośrodowa 420 W jest wyposażona w bardzo praktyczną funkcję zmiany regulacji prędkości. Pozwala to na ustawienie szybkości działania narzędzia w sposób optymalny dla różnorodnych materiałów. Wygodne rękojeści szlifierki dają możliwość wielopozycyjnego uchwycenia, co umożliwia lepszą kontrolę urządzenia przy różnych zastosowaniach. Szlifierka mimośrodowa CMI posiada system mocowania papierów ściernych na rzep.

Zastosowanie

Wysokiej jakości szlifierka do przygotowywania gładkiej powierzchni jest szczególnie przydatna do polerowania i szlifowania:

  • drewna,
  • tworzyw sztucznych,
  • metali.

Dzięki workowi na pył unika się powstawania zabrudzeń w miejscu pracy. Ta szlifierka mimośrodowa ma zastosowanie zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm świadczących odpłatne usługi związane ze szlifowaniem i polerowaniem.

Zalety

Szlifierka mimośrodowa CMI to wysokiej klasy urządzenie, które dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki zastosowaniu do produkcji wyłącznie najlepszych materiałów, użytkownicy otrzymują szlifierkę, która pracuje wydajnie, dokładanie i bezawaryjnie. Dlatego szlifierka CMI jest doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie jakość posiadanych narzędzi. Waży 3,33 kg, co uławia operowanie nią podczas wykonywanych prac.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,33 kg

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry