Bosch Professional Szlifierka kątowa akumulatorowa GWS 180-LI 18 V - solo
Nr produktu: 6729305Opis produktu
Nr produktu: 6729305
Bosch Professional Szlifierka kątowa akumulatorowa GWS 180-LI 18 V - solo
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa renomowanego producenta Bosch o średnicy tarczy 125mm i prędkości obrotowej 11.000 obr/min. Ta mocna szlifierka kątowa posiada solidną, odporną na uszkodzenia obudowę oraz wydajny silnik bezszczotkowy umożliwiający wykonywanie większości prac warsztatowych. UWAGA! Szlifierka sprzedawana jest bez akumulatora i ładowarki w zestawie.
Specyfikacja techniczna
Model: GWS 180-LI
Średnica tarczy: 125mm
Prędkość obrotowa: 11.000 obr/min
Regulacja obrotów: nie
Wydajny bezszczotkowy silnik
Bezszczotkowy silnik BRUSHLESS MOTOR oferuje moc porównywalną z mocą narzędzia sieciowego 700W, co przekłada się na dłuższą żywotność silnika, dłuższy czas pracy i wyższą moc. Szlifierka kątowa z bezszczotkowym silnikiem przeznaczona jest do prac pod dużym obciążeniem.
System RESTART PROTECTION
System RESTART PROTECTION zapobiega samoczynnemu rozruchowi urządzenia po przerwie w dostawie prądu. Dopiero po ponownym, świadomym włączeniu, narzędzie będzie gotowe do użycia.
Ergonomiczna obsługa
Poręczna, optymalnie ukształtowana szlifierka kątowa zapewnia ergonomiczną obsługę dzięki wąskiej rękojeści i beznarzędziowo przestawianej osłonie. Kształt obudowy przekładni kątowej pozwala na łatwe manewrowanie szlifierką, a także na pracę pod kątem wykonywania różnego rodzaju cięć.
Optymalne chłodzenie silnika przy dłuższej pracy
Szlifierka kątowa GWS 180-LI posiada wbudowany system regulujący pracę urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. system ten obniża temperaturę akumulatora, zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, a w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.
Zastosowanie szlifierki kątowej GWS 180-LI
Szlifierka przeznaczona jest do obróbki metali, szlifowania spawów oraz wygładzania i usuwania zadziorów z elementów stalowych, a także do cięcia blach, rur, kątowników, płaskowników i elementów zbrojeniowych.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
3165140978644,4053423323573
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica tarczy szlifierskiej: | 125 mm |
| Liczba obrotów: | 11 000 obr/min |
| Rozmiar płyty szlifierskiej: | 125 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| Walizka transportowa: | Bez walizki transportowej |
| Rodzaj: | Szlifierka kątowa, akumulatorowa |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,60 kg |
| Wysokość: | 11,5 cm |
| Szerokość: | 29,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 22,8 cm |




























