Bosch Professional Szlifierka kątowa akumulatorowa GWS 180-LI 125mm 18V 4Ah
Nr produktu: 6729271Opis produktu
Nr produktu: 6729271
Bosch Professional Szlifierka kątowa akumulatorowa GWS 180-LI 125mm 18V 4Ah
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa renomowanego producenta Bosch z napięciem akumulatora 18V, średnicy tarczy 125mm i prędkości obrotowej 11.000 obr/min. Ta mocnaszlifierka kątowa posiada solidną, odporną na uszkodzenia obudowę oraz wydajny silnik bezszczotkowy umożliwiający wykonywanie większości prac warsztatowych.
Specyfikacja techniczna
Model: GWS 180-LI
Napięcie akumulatora: 18V
Średnica tarczy: 125mm
Prędkość obrotowa: 11.000 obr/min
Ilość akumulatorów: 1
Pojemność akumulatora: 4Ah
Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy
Regulacja obrotów: nie
Wydajny bezszczotkowy silnik
Bezszczotkowy silnik BRUSHLESS MOTOR oferuje moc porównywalną z mocą narzędzia sieciowego 700W, co przekłada się na dłuższą żywotność silnika, dłuższy czas pracy i wyższą moc. Akumulatorowa szlifierka kątowa z bezszczotkowym silnikiem przeznaczona jest do prac pod dużym obciążeniem.
System RESTART PROTECTION
System RESTART PROTECTION zapobiega samoczynnemu rozruchowi urządzenia po przerwie w dostawie prądu. Dopiero po ponownym, świadomym włączeniu, narzędzie będzie gotowe do użycia.
Ergonomiczna obsługa
Poręczna, optymalnie ukształtowana szlifierka kątowa zapewnia ergonomiczną obsługę dzięki wąskiej rękojeści i beznarzędziowo przestawianej osłonie. Kształt obudowy przekładni kątowej pozwala na łatwe manewrowanie szlifierką, a także na pracę pod kątem wykonywania różnego rodzaju cięć.
Optymalne chłodzenie silnika przy dłuższej pracy
Szlifierka kątowa GWS 180-LI posiada wbudowany system regulujący pracę urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. system ten obniża temperaturę akumulatora, zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, a w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem.
Zastosowanie akumulatorowej szlifierki kątowej GWS 180-LI
Szlifierka przeznaczona jest do obróbki metali, szlifowania spawów oraz wygładzania i usuwania zadziorów z elementów stalowych, a także do cięcia blach, rur, kątowników, płaskowników i elementów zbrojeniowych.
Pobierz kartę gwarancyjną.
Dane wytwórcy
Robert Bosch Sp. z o.o.
Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
bsc@pl.bosch.com
4053423227864,4053423323931
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica tarczy szlifierskiej: | 125 mm |
| Liczba obrotów: | 11 000 obr/min |
| Napięcie: | 18 V |
| Rodzaj: | Szlifierki kątowe |
| Pojemność akumulatora: | 4 Ah |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,60 kg |
| Wysokość: | 12,0 cm |
| Szerokość: | 34,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 22,5 cm |










