2019-06-27 01:12


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Tunel foliowy wzmocniony 3x8x2m

Nr produktu: 2925444

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Szklarnie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2925444

Tunel foliowy, wzmocniony, o wymiarach 3 m x 8 m. Posiada poszycie z folii PE wzmocnionej siatką. Tunel foliowy posiada mocne i wytrzymałe poszycie. Jest ono wykonane z folii PE, którą dodatkowo wzmacnia siatka. Równie solidny jest stelaż konstrukcji, dlatego jako tunel jest bardzo wytrzymały. W ściankach bocznych znajduje się 10 wywietrzników. Foliowy tunel przeznaczony jest do tworzenia optymalnych warunków hodowli roślin w przydomowych ogródkach. Tunel szklarniowy łatwo rozłożyć. W jego wnętrzu jest dużo miejsca, więc zapewnia możliwość uprawy różnych rodzajów roślin. Pod folią utrzymuje się ciepły, wilgotny klimat, który sprzyja ich wzrostowi.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Pokrycie:
PE
Kolor::
zielona

Wymiary i waga (netto):

Waga:
48,0 kg
Wysokość:
35,0 cm
Szerokość:
120,0 cm
Głębokość / Grubość:
29,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry