2020-12-05 16:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

4IQ Pokrycie do tunelu 2x3m zielony

Nr produktu: 3308566

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Szklarnie

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 3308566

Pokrycie - zielone - do tunelu 2x3 metry to folia która można wymienić w szklarniach dostępnych na rynku. Pokrycie jest zbudowane z wytrzymałej klejonej foli wzmocnionej w środku siatką. Taka konstrukcja gwarantuje wytrzymałość na wiatr, pękanie i naprężenia. Powierzchnia ma wagę 140 g/m2 co w praktyce przekłada się na naprawdę solidne zabezpieczenie naszych przydomowych szklarni. W skład zestawu wchodzi pokrycie dopasowane do szklarnie o wymiarze 2x3 metry, wyposażone z drzwi z podwójnym suwakiem oraz 6 okien o wymiarze 50x37 cm z moskitierami oraz zasłonkami do zrolowania na rzepy. Mocowanie do konstrukcji szklarnie zapewniają wewnętrzne rzepy które mocujemy do rurek konstrukcji. Pokrycie jest również wyposażone w kołnierz o szerokości 20 cm do obciążenia i obsypania ziemią. Dzięki temu cała szklarnia może być dobrze obciążona i zabezpieczona przed przemieszczaniem pod wpływem wiatru. Pokrycie występuje również w kolorze białym.

Cechy


materiał pokrycia: PE, 140 g/m2, wzmocniony, folia klejona
- system zamykania: 2 suwaki
- ilość okien: 6, zwijana roleta, moskitiera.
- wysokość: 200 cm
- szerokość 200 cm
- głębokość: 350 cm
- system zamykania: 2 suwaki

Wymiary i waga (netto):
Waga:4,75 kg
Wysokość:6,5 cm
Szerokość:112,0 cm
Głębokość / Grubość:32,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry