2018-03-17 22:46
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Atlas Klej do siatki WZKS-Extra 25 kgArt.Nr. 5441746

  • Doskonała przyczepność do podłoża i styropianu
  • Paroprzepuszczalny
  • Elastyczny
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

niedostępny

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5441746

Cechy

Klej do siatki WZKS-Extra produkcji renomowanej firmy Atlas to sucha mieszanka cementu, kruszywa i dodatków chemicznych. Gotowa do użycia, wymaga jedynie wymieszania z wodą. Charakteryzuje się elastycznością, wysoką przyczepnością do podłoża i styropianu, paroprzepuszczalnością, a także odpornością na mróz i wodę. Umożliwia tworzenie warstwy o grubości od 2 do 5 mm.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez Atlas klej do siatki jest stosowany także do przyklejania płyt styropianowych podczas ocieplania ścian budynków. Może być używany na nieotynkowanych ścianach z cegły lub z pustaków ceramicznych oraz na tynkach cementowych i cementowo-wapiennych. Przeznaczony zarówno do ocieplenia budynków nowych, jak i poddawanych termomodernizacji. Istnieje możliwość stosowania kleju Atlas w ociepleniach ścian zgodnie z AT-15-6553/2014 + Aneks 1.

Sposób użycia

Klej do siatki firmy Atlas jest wydajny i bardzo ekonomiczny w użytkowaniu. Nanosi się go kielnią, w postaci cienkich pasków o szerokości ok. 3 cm. Po nałożeniu powinien pokrywać ok. 40% powierzchni płyty styropianowej. Zaleca się poziomowania pierwszej warstwy płyt styropianowych za pomocą listew startowych aluminiowych lub PVC. Przed wykonaniem warstwy zbrojonej zaleca się wklejenie dodatkowych ukośnych pasów siatki.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kleje do ociepleń

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
54,0 cm
Szerokość:
24,0 cm
Głębokość / Grubość:
11,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry