2021-01-21 16:45


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Eura Czujnik czadu bateryjny 2 x 1,5V CD-45A2

Nr produktu: 6628655
  • Do ciągłego monitoringu obecności tlenku węgla CO (czadu)
  • Sygnał akustyczny (85 dB) oraz sygnał optyczny (dioda LED)
  • Zasilanie: 2 x 1,5V AA
Opis produktu
129,00
129,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6628655

Czujnik czadu CD-45A2 marki Eura-Tech.

Służy do ciągłego monitorowania obecności tlenku węgla w powietrzu oraz wykrywania i alarmowania o przekroczeniu maksymalnego bezpiecznego stężenia.
Do prawidłowego działania nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń i przewodów za wyjątkiem dwóch baterii zasilających 1,5V DC.
Jest niewielki gabarytowo, zamknięty w jednej obudowie. Zastosowano w nim zaawansowany technologicznie sensor elektrochemiczny oraz elektroniczny układ sterujący, pozwalające na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności przy małym poborze prądu. Po wykryciu niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu urządzenie generuje alarm akustyczny i optyczny oraz wyświetla stężenie na ekranie LCD.
Czujnik należy zainstalować w pomieszczeniu, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie związane z wystąpieniem niebezpiecznego stężenia czadu.
Wybierając miejsce jego lokalizacji należy mieć na względzie, które z możliwych zagrożeń jest najbardziej prawdopodobne. W celu monitorowania pomieszczenia pod kątem obecności tlenku węgla - urządzenie instaluje się na wysokości głowy (np. wysokość montażu w sypialni to ok. 0,7 m, a w salonie 1,5 m od podłogi)
Wybierając miejsce instalacji czujnika należy również upewnić się, czy ewentualny alarm akustyczny będzie dobrze słyszalny z innych pomieszczeń budynku.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Czujniki tlenku węgla
Wymiary i waga (netto):
Waga:250 g
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:17,0 cm
Głębokość / Grubość:6,0 cm

Arkusze danych produktowych

Dodatkowe informacje

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry